הנוער של בית שאן חגג את סיום פרויקט 'לילות לבנים' בחודש יולי

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

250 נערים ונערות השתתפו מדי לילה בפרויקט "לילות לבנים", שסיפק להם שלל פעילויות במהלך החופשה

עם סיום חודש יולי ותחילת חודש אוגוסט ניתן לערוך סיכום ביניים של מחצית החופש הגדול ולסכם את מחציתו כהצלחה גדולה בנושא פעילות הפנאי עבור הנוער בעיר בית שאן. ראש העיר בן שטרית: "לבני הנוער בבית שאן יש מענה אמיתי שלא נופל מערים גדולות בארץ".

המודל הייחודי שמפעילה עיריית בית שאן בחודשי הקיץ החמים, 'לילות לבנים בפארק הבנים', הפך להיות מודל לחיקוי בערים רבות. בפעילות זו הקימה מחלקת הנוער בחודש יולי מתחם שלם שיועד כולו לפעילות לילית לבני נוער במשך שלושה שבועות בין השעות 22:00 ועד 02:00 לפנות בוקר.
צוות גדול של מדריכים הפעילו את מתחם הנוער שאותו פקדו מדי לילה כ-250 בני נוער. במתחם הופיעו, בין היתר, הראפר נצ'ינצ', הזמר שקד קוממי, והצמד עידו בי וצוקי שחתמו את האירועים באירוע שיא בפארק שבו השתתפו מאות בני נוער.
מגוון האירועים הקיץ כלל ערב מתגייסים לכל בוגרי י"ב שם הופיע הסטנדפיסט יונתן ברק. בערב זה קיבל כל בוגר תיק גב ענק מתנת עיריית בית שאן.
הפעילויות שהתקיימו מידי לילה כללו גם סדנאות והפעלות ייחודיות, דוכני קעקועים, הכנת צמידים, קישוטי צמות, עמדת משחקי שולחן, כדורעף, סנוקר, מטקות ועוד…
מדי לילה, בחצות, חולק "צ'ופר חצות" מרענן לכל המשתתפים והאווירה הייחודית שנוצרה הביאה תחושה של ביחד ענק של בני הנוער מבית שאן. "בני הנוער שלנו גאים במקום ואף מארחים בני נוער מחוץ לעיר שייהנו מהמיזם הייחודי והמפנק. כל הפעילות במתחם הנוער, לרבות הסדנאות, הדוכנים , האטרקציות והצ'ופרים, היו ללא תשלום", ציינה מנהלת מחלקת נוער בעירייה, לימור לוי-פלדמן והוסיפה: "מרגש ביותר היה לראות עשרות נשים ומתנדבים מסיירת הורים ומהאגודה למלחמה בסרטן, מגיעים בלילות על מנת לפנק את בני הנוער, אם מבישולי ידיהם ואם ממאכלים שונים שנתרמו ע"י חנויות בעיר בית שאן" אמרה לימור פלדמן שהפיקה את פעילות הקיץ יחד עם צוות מחלקת הנוער.
במהלך הקיץ הוציאה מחלקת הנוער הסעות לאטרקציות ברחבי הארץ במחיר מסובסד משמעותית וגם כאן מאות בני נוער השתתפו, נהנו וחזרו בשלום. בנוסף, קייטנה של ערוץ התקשרות לתלמידי כיתות ח'-ט' התקיימה הקיץ בשיתוף הגרעין החינוכי-חברתי והסתיימה ובהצלחה. במשטרת בית שאן מעידים על פיחות משמעותי בעבירות נוער ויחד עם תכנית 'עיר ללא אלימות' מחזקים את פעילות הקיץ של העירייה ותומכים בה והתוצאות נראו בשטח.
"הקיץ בבית שאן לנוער הוא חוויה מדהימה ואני שמח שמגיעים לכאן מלא בני נוער וגאים בפעילות של העיר ועוד יותר מרגש ההתגייסות של חברי מועצת הנוער ושל הורים שמפנקים אותנו" ,אמר אוראל אלמקיאס יו"ר מועצת הנוער.
ראש העיר רפי בן שטרית שליווה את הפרויקט באופן צמוד סיכם: "לראות ולדעת שלבני הנוער בבית שאן יש מענה אמיתי שלא נופל מערים גדולות בארץ, שמיטב האמנים מגיעים להופיע כאן, שכולם מתגייסים שהקיץ ינגיש ויזמן לנוער חוויות מהנות מעיד שאנחנו כנראה עושים את הדבר הנכון. החינוך תמיד בראש, גם בחופשת הקיץ".

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="8455" img_size="full" alignment="center" onclick="img_link_large"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="8456" img_size="full" alignment="center" onclick="img_link_large"][/vc_column][/vc_row]

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

דילוג לתוכן