המרכז למען הילד

[vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image="10186" img_size="full" alignment="center"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]המרכז למען הילד מעניק מגוון רחב של שירותים לילדים, להוריהם ולצוותים החינוכיים בבית שאן .

המרכז הינו שירות ציבורי הכולל בתוכו את השירות הפסיכולוגי חינוכי (שפ"ח)

ויחידה להתפתחות הילד של קופת חולית כללית  (קישור) :

https://www.clalit.co.il/he/sefersherut/pages/clinicdetails.aspx?ddeptcode=153116

 

השירות הפסיכולוגי חינוכי (שפ"ח)

יעקב רייצ'וק – מנהל המרכז למען הילד

אודט אוחנה – מזכירת המרכז

 

ניתן להיפגש עם פסיכולוגים  בתאום טלפוני מראש

 

טלפון: 04-6587038/5946 | פקס:  6060570 04 | מייל : shefahbsh@gmail.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

דרוש כפר שלם כדי לגדל ילד

השרות הפסיכולוגי- חינוכי (שפ"ח) פועל מטעם אגף השרות הפסיכולוגי- ייעוצי במשרד החינוך.

מטרתו של השרות הפסיכולוגי הוא לקדם את התפתחותו ורווחתו של כל תלמיד ותלמיד ולסייע למיצוי הפוטנציאל  החבוי בו.

השירות מוכר להתמחות בפסיכולוגיה חינוכית על ידי משרד הבריאות ומורכב מפסיכולוגים בעלי תואר שני בפסיכולוגיה, בעלי רישיון של משרד הבריאות. הפסיכולוגים פרוסים במסגרות החינוך במועצה ונותנים מענה לכל מערכות החינוך החל מגיל 3 ועד סיום בי"ס יסודי, כיתות ט' בתיכון וכיתות לקויי למידה.

בהתאם ליעדי אגף שפ"י (שרות פסיכולוגי ייעוצי) במשרד החינוך ,יעדו המרכזי של השרות הפסיכולוגי החינוכי הוא לתת שירותים פסיכולוגיים במערכות החינוך, תוך שילוב בין חשיבה מערכתית-קהילתית להתייחסות לצרכי הפרט. השירות הפסיכולוגי החינוכי ייחודי בכך שהוא מהווה גוף מקצועי הנגיש וזמין לכל איש צוות במערכות החינוך ולכל הורה המעוניין בכך.

 לפיכך, אנו מאמינים כי חלק גדול מעבודת הפסיכולוגים במערכות החינוך צריך להתמקד בהעצמת אנשי החינוך והטיפול (מורים, גננות, יועצים). מיקוד זה יטפח אקלים מעודד צמיחה ויאפשר את הלמידה והתפקוד החברתי של התלמיד באופן מיטבי.

כמו כן מעניק השירות הפסיכולוגי חינוכי שירותי טיפול וייעוץ פרטניים לתלמידים המצויים במצבים בהם קיימים גורמים הפוגעים בהתפתחותם התקינה.

בצוותנו נמצאות גם קלינאית תקשורת ומטפלת באומנות מטעם העיריה. ההפניה לטיפול רגשי או לקלינאית תקשורת דרך פסיכולוג/ית של המסגרת החינוכית.

שילוב כלל הגורמים תחת קורת גג אחת מאפשר עבודה מקיפה יותר, עם דגש טיפולי -מערכתי.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

הוקמה מנהלת התחדשות עירונית בבית שאן

דילוג לתוכן