החינוך בראש והראש בחינוך

בבית שאן מצדיעים למערכת החינוך ולאנשי החינוך בעיר

1000 אנשי ונשות חינוך ממערכת החינוך בעיר השתתפו בערב ההוקרה שנערך בפעם השלישית ברציפות בעיר. מנהל אגף החינוך בישר והצביע במהלך הערב על הישגים מרשימים במערכת החינוך העירונית. ראש העיר: "אנחנו סמוכים ובטוחים, שתישאו את משימת חינוך הדור הבא של עם ישראל והעיר בית שאן בגאון ובהצלחה רבה״.

ערב הצדעה מרשים ומרגש, שהופק על ידי מחלקת החינוך בעירייה בראשותו של מנשה מוסאי, נערך בשבוע שעבר במעמד ראש העיר, רפאל בן שטרית ובהשתתפות חברי מועצת העיר, מפקחים, אורחים, אנשי חינוך, מנהלים, מורים, גננות וסייעות. 1000 אנשי ונשות חינוך ממערכת החינוך העירונית השתתפו בערב ההוקרה שנערך בפעם השלישית ברציפות בעיר. היה זה ערב של תודה שכולו התרוממות רוח גדולה, ערב נפלא בו באה לידי ביטוי מוחשי עוצמת המנהיגות החינוכית של העיר. הערב הוא פרי יוזמתו והתגייסותו של ראש העיר מר רפאל בן שטרית ומתוך הערכתו וזיקתו למערכת החינוך, כדי להביע תודה והוקרה לכל הצוותים החינוכיים בעיר על עבודה שמושקעים בה, כל הלב והנשמה.

גורמים רבים חברו להפקת הערב והיו שותפים להצלחתו המרשימה ובעיקר רשת אורט ישראל והסתדרות המורים.

מנשה מוסאי, מנהל אגף החינוך, שהיה המנוע והמניע ומארגן הערב המופתי הזה, אמר בדברים שנשא כי השנה התבשרנו במספר הישגים מרשימים במערכת החינוך שלנו: זכיית בי"ס יסודי בפרס חינוך מחוז צפון, מורה מצטיין ארצי בתחום זה"ב, מורות המאה, 2 בתי ספר מועמדים לפרס ארצי, בי"ס על יסודי שזכה בפרס הצטיינות ארצי בתחום החינוך לערכים, תלמידה מצטיינת מחוזית בתחום נוער מתנדב, תלמידי העל יסודי מובילים במקומות ראשונים בתחרות רובוטיקה וסייבר, צפי מעודד לגידול בתלמידים הזכאים לתעודות בגרות ובעיקר תעודות בגרות איכותיות שיובילו את בוגרי העיר לאקדמיה ולתרומה משמעותית בחברה הישראלית. "זו השנה השלישית שמערכת החינוך בעיר זוכה להערכה ולהוקרה ואכן מגיע לכל אחד ואחת מהיושבים בקהל תודה ענקית על היותכם שותפים בעיצוב הדור הבא שלנו", אמר מוסאי.

ראש העיר רפאל בן שטרית שרואה בחינוך את משימתו העיקרית פנה לאנשי ההוראה והצוותים החינוכיים בעיר: ״הפקדנו בידיכם את הדבר היקר לנו מכל: את בנינו ואת בנותנו ואנחנו סמוכים ובטוחים, שתישאו את משימת חינוך הדור הבא של עם ישראל והעיר בית שאן בגאון ובהצלחה רבה״. בן שטרית הוסיף ואמר אמר  כי העירייה רואה בחינוך את חזות הכול. "אנחנו מובילים בנחישות גדולה שינוי תרבותי ומשמעותי בעירנו שמתבטא ביוזמות רבות בכל תחומי החיים. אי אפשר כבר להתעלם מהרוח הגדולה של הנתינה, העשייה קהילתית והמעורבות בכל שטחי החיים".

בסיום הערב הבלתי נשכח רבים מהמשתתפים הביעו את הוקרתם והערכתם לראש העיר ולמנהל מחלקת החינוך שהגו ערב הצדעה מסורתי למערכת החינוך. הנוכחים ציינו ואמרו כי עצם קיומו הוא ביטוי להערכה ,להוקרה ולכבוד הרב שרוחשת כל העיר וגורמים נוספים רבים לצוותים החינוכיים בעיר.

בקטע אמנותי שחתם את הערב הופיעה שלישיית מה קשור המופלאה עם הקומיקאים והבדרנים ציון ברוך, אסי ישראלוף ושלום מיכאלשווילי בסצינת בידור מצחיקה ומהנה.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

דילוג לתוכן