האירוע הגדול לציון חגיגות 70 שנה לבית שאן וישראל

עיריית בית שאן מזמינה אתכם להפנינג ענק לכל המשפחה, לציון 70 שנה לעיר ולמדינה: עמדות צילום סלפי וקליפ שואו, תחרויות ידע אינטראקטיביות, קיר טיפוס, עיצוב בית מקרטון, הרכבת פאזל ענק, סדנת דראמס אלייב ועוד המון פעילויות ואווירה שמחה במיוחד בחוויית תרבות ישראלית בבית שאן

 יום חמישי, ט"ו בתמוז, 28/6/18, בין השעות 18:00-20:30,

פארק האקליפטוס, הכניסה חופשית

 

אירוע הקיץ הגדול של חגיגות ה-70 לבית שאן ולמדינה: עיריית בית שאן, באמצעות המתנ"ס ומחלקת תרבות, תקיים הפנינג משפחתי ישראלי ענק לפתיחת החופש הגדול ולציון חגיגות לציון 70 שנה לעיר ולמדינה.

"מדובר באחת ההפקות הגדולות והמושקעות שהכנו עבור התושבים. האירוע הוא יריית פתיחה לחגיגת אירועי הקיץ  הגדולה שתתקיים בחודשים יולי-אוגוסט בעיר, והוא מוקדש כולו לתרבות הישראלית והמקומית, לערכים ולסמלים שעליהם גדלנו ושאותם אנחנו מעבירים לדורות הבאים. התושבים מוזמנים לבוא וליהנות משפע של פעילויות מותאמות לכל הגילאים ולתחומי עניין מגוונים", מסרו מעיריית בית שאן. 

האירוע יפתח בקבלת פנים חגיגית, בהשתתפות דמויות ענק ויציע מתחמים שונים של פעילויות אינטראקטיביות, אשר יתקיימו באוהלים ומתחמים שיוקמו על פני שטח הפארק. בכל תחנה יוכלו התושבים והאורחים ליהנות מפעילויות ותחרויות משותפות, אשר עוסקות במורשת ובזהות המקומית והארצישראלית.

 

המרוץ לבית שאן, קיר טיפוס וסדנת דראמס אלייב

במסגרת האירוע יוזמן הציבור להשתתף בהרכבת פאזלי ענק, המורכבים מאיורים של אתרים ומקומות בעיר. במתחם נוסף תתקיים סדנת דראמס אלייב– חוויה הרמונית חברתית, הכוללת אימון דראמס בקבוצות, כאשר כל משתתף יקבל כדור גומי ענק ומקלות תיפוף ויוכל להצטרף לחגיגה. בין התחנות בפארק, יקומו גם ארבעה בתים ישראליים ענקיים מקרטון, שאותם יקשטו המשתתפים בעזרת חומרי יצירה.

מי שרוצה לאתגר את עצמו בידע על העיר, יוכל להצטרף למשחק "המירוץ לבית שאן"- שעשועון אינטראקטיבי, הכולל משחקי חשיבה ואסטרטגיה. השעשועון ינוהל על ידי דיילות, כאשר התוצאות יוקרנו על מסך ענק והמערכת הממוחשבת תדרג את המתחרים ותציג את יכולותיהם בזמן אמת על המסך.

תחרות ידע נוספת תפעל במתחם "המרוץ למפה"- פעילות תחרותית בנושא התיישבות ואתרים בישראל. תחנה נוספת שתוצב בפארק היא "פסיפס ישראלי", שתדגיש את הייחודיות הרב תרבותית של המדינה ותפגיש דמויות המייצגות את ההרכב האנושי במדינה עם הקהל, אשר יתבקש לזהות את הדמויות שיוצבו על גבי לוח מרכזי.  עבור חובבי האקסטרים, תתקיים תחרות "טיפוס אל הדגל", כאשר דגלי בית שאן והלאום יוצבו בראש קיר טיפוס שגובהו 6 מטר ובו מסלול טיפוס מאתגר ומהנה לפסגת הקיר- הכל במטרה להגיע אל הדגלים.

 

אטרקציות: מגנטים בעמדת "סלפי ישראל" והקלטת סינגל האירוע

אחת האטרקציות באירוע תהיה עמדת "סלפי ישראלי", שתכלול צילום באמצעות מראה דיגיטלית ענקית, שבה ניתן יהיה להצטלם עם שלטים שיציגו מסרים שיחזקו את הגאווה הישראלית וגאוות העיר ובסיום לקבל סט תמונות מגנטים.

בנוסף, יוקם אולפן הקלטות נייד, הכולל עמדת קליפ שואו, שבה המשתתפים יקליטו סינגל איכותי, שהוכן  במיוחד עבור אירוע ה- 70 בעיר. בסיום יוכלו המשתתפים לקבל את הסינגל שיבצעו על גבי תקליטור.

 

מאיה בן שבו, מנהלת מחלקת התרבות במתנ"ס, מסרה כי: "האירוע מייצר חוויה ישראלית משפחתית, המחזקת את הקשר לישוב ולקהילה. שפע הפעילויות במתחם יזמינו את המשתתפים לקחת חלק במוקדי פעילות, המוקדשים לייחודיותה של ישראל ובית שאן, הכל על רקע מוזיקת זמר עברי, שיש לה חלק גדול בעיצוב התרבות הארצישראלית. בכל תחנה יפגשו המנחים את התושבים וילוו אותם בפעילויות השונות, כאשר על האירוע כולו ינצח מנחה ראשי. אנחנו מזמינים את התושבים והאורחים להגיע ומחכים לכם באירוע הגדול של העיר".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

דילוג לתוכן