דבר העירייה

תושבים יקרים,

אני מציג בפניכם בגאווה את האתר החדש של העיר שנבנה ועוצב במיוחד בשבילכם ונועד להקיף את כל תחומי העשייה העירונית על מנת לתת לכם את מכלול השירותים שניתן לתת במסגרת האינטרנט ולהיות כלי תקשורת נוסף ביננו. האתר שלנו מכניס את העיר הוירטואלית שלנו אליכם הביתה – בעזרתו אתם יכולים ללמוד יותר על פעילות העירייה ומועצת העיר, המחלקות השונות, הפעילויות השוטפות, כל מידע עירוני שתזדקקו לו, טפסים, מוקדים וכמובן מסמכים שונים שנועדו ליצר שקיפות מלאה על עבודת העירייה כחלק מהאמונה שלנו במנהל תקין. האתר פתוח עבורכם 24 שעות ביממה ומאפשר גם לנהל דיונים ולשאול שאלות, אני בטוח שכולנו נזכור שמאחורי המקלדת יש בני אדם והמקום כאן נועד לייצר פעילות חיובית. ככזה בואו כולנו ננסה לשמור עליו ונדאג לייצר שיח מכבד ופתוח, כזה בו ניתן לשמוח יחד אך גם ניתן לעבוד יחד, לשתף פעולה ולהפוך את החיים שלנו, בשותפות הוירטואלית הזו ובחיים האמיתיים שלנו בבית שאן גם יחד, לטובים יותר.

אני תקווה שהאתר יהיה כלי יעיל לא רק להעברת הודעות ומידע מהעירייה אליכם התושבים, לא רק כלי שמקל על הפעילות עם העירייה אלא גם ובעיקר עוד דרך לקחת חלק בפעילות העירונית ולחזק את המארג העירוני האנושי של כולנו פה בבית שאן.

ברצוני להודות לכם, תושבי העיר, על התגייסותכם לאינטרס המשותף של כולנו לפעול ליצירת שינוי אמיתי בעיר שמביא ויביא לשיפור מתמיד באיכות החיים של כולנו. וכמובן ברצוני להודות גם לכל עובדי העירייה, כל אחד בתחומו על העשייה הבלתי נדלית שרואים ומרגישים בעיר, למועצת העיר וכל מי שתורם ועושה למען העיר, עבודתכם המסורה עושה את הבדל עבור כולנו, ולאט ובסבלנות, לא נשקוט על שמרים, אלא נמשיך במאמץ לחתור לשיפור ושינוי העיר שלנו.

עיריית בית שאן


דילוג לתוכן