בשורה לתושבים

אתר אינטרנט חדש לוועדה לתכנון ובניה בית שאן

העירייה הקימה אתר ייעודי לוועדה המקומית לתכנון ובנייה אשר יקל, ישפר וייעל את הקשר בין התושבים, יזמים וקבלנים עם הוועדה. ראש העיר רפאל בן שטרית: "בשנים האחרונות מצויה העיר בית שאן בעיצומה של תנופת פיתוח, בנייה והרחבה. אתר הוועדה לתכנון ולבנייה אמור לשמש כלי עזר נוסף למידע המסופק על ידי משרדי הוועדה המקומית לתכנון ובנייה".

בשורה לתושבים: כדי לקצר ולשכלל את הקשר בין התושבים ובין הוועדה המקומית לתכנון ובנייה הקימה העירייה אתר ייעודי לוועדה המקומית שאמור להקל על ההתקשרות מולה. מעתה יוכלו תושבי העיר, יזמים וקבלני עבודה, לעקוב באתר אחר הבקשות שהגשתם, לבצע תשלומים ופעולות מגוונות נוספות.

האתר החדש, המהווה חלק ממערך השירותים המקוונים שמציעה העירייה לתושביה, נועד לשרת את הציבור המקבל שירות ממחלקת ההנדסה ומהוועדה לתכנון ובנייה בפרט.  באתר זה ניתן למצוא מידע אינפורמטיבי על פעילות המחלקה (שעות קבלת קהל, צור קשר, הודעות שוטפות ועוד).

המידע באתר מתעדכן און-ליין, עבור המידע המנוהל בוועדה לתכנון ובניה. ניתן למצוא מידע עבור ישיבות (סדרי יום ופרוטוקולים), תיקי בניין ובקשות להיתר, תכניות בנין עיר, מידע תכנוני, פרסומים בנושא תכנון ובניה ומידע גיאוגרפי (GIS).המידע זמין באינטרנט ללא צורך לפנות לוועדה או לעמוד התור. כמוכן, באתר ניתן למצוא מידע על הרפורמה בחוק התכנון והבניה.

יצוין, כי האתר והמנוע החיפוש שלו עומדים בתקן הנגישות, דבר המאפשר גלישה גם לבעלי צרכים מיוחדים ללא עזרה.

בתוך כך, כחלק משיפור השירות הועדה המקומית לתכנון ובנייה עוברת תהליך של התייעלות והתמקצעות; משרדי הוועדה שופצו באחרונה, נוסף כ"א מקצועי ומיומן, נרכש ציוד מתקדם והכול במטרה לתת את השירות הטוב, המקצועי והיעיל ביותר התושבים.

יודגש, כי  על אף חשיבות המידע המופיע באתר, האתר משמש כלי עזר בלבד ואינו מהווה חלופה לעיון במקור, המצוי במשרדי הוועדה והוא הנוסח התקף המחייב. אשר על כן הוועדה אינה נושאת בכל אחריות שהיא כלפי מי שמשתמש באתר לצורך קבלת החלטות בנושא התכנון והבנייה.

עם הקמת האתר החדש ציין ראש העיר רפי בן שטרית: "בשנים האחרונות מצויה העיר בית שאן בעיצומה של תנופת פיתוח, בנייה והרחבה. שכונות חדשות נבנות והביקוש לבנייה בעיר הולך וגובר. הגידול המואץ מחייב הקפדה יתרה על נושא התכנון והבנייה. אתר הוועדה לתכנון ולבנייה אמור לשמש כלי עזר נוסף למידע המסופק על ידי משרדי הוועדה המקומית לתכנון ובנייה. כמי שמשמש בתפקיד יושב ראש הוועדה לתכנון ובנייה אוסיף לפעול בכל מאודי על מנת לפתח ולמנף את הנושאים שתחת אחריותה המהווים את ליבת המאמץ לגידול העיר, להרחבתה ולהיותה בית חם לתושביה."

אתר האינטרנט פותח במשותף על ידי עיריית בית שאן, מחלקת ההנדסה וחברת 'קומפלוט'.

הקישור לאתר:http://beit-shean.complot.co.il

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

חודש המאבק באלימות כלפי נשים

20.11.2022 יום ראשון בשעה 19:00 מרכז הנוער בית שאן התכנסות וכיבוד קל תערוכה – אלימות כלפי נשים בראי האומנות מה קרה לתאיר ראדה? הרצאה של

פסטיבל האסיף בית שאן 2022

פסטיבל האסיף בית שאן 2022 • הופעות ענק בתיאטרון הרומי : * זמרת העשור Eden Ben Zaken – עדן בן זקן מארחת את קובי ממן

פסטיבל קיץ 2022 בבית שאן

קיץ של אירועים בבית שאן: הופעות ענק בתיאטרון הרומי ופעילות לכל המשפחה עדן חסון, עדן בן זקן ו"הפרויקט של רביבו" יחזירו את התיאטרון הרומי לימים

דילוג לתוכן