בית שאן: תנועת 'כנפיים של קרמבו' מסכמת שנת פעילות

"סניף 'כנפיים של קרמבו' בבית שאן הפך להיות חלק בלתי נפרד מהעיר, המציג וחי את שאיפת כולנו- חברה טובה יותר המכילה כל אדם בה ויוצרת עבורו מקום ומשמעות.

שנת הפעילות השלישית של סניף התנועה 'כנפיים של קרמבו' הסתיימה במסיבה מרגשת ומרשימה שעמדה בסימן ציון הגידול, החוזק והעוצמה שלה.
רכזת התנועה חן מלקא אמרה כי במהלך השנה גדל הסניף לסניף חזק ועוצמתי המכיל 26 חניכים, 54 חונכים ועוד כ-14 אנשי צוות מנהל וצוות מוביל. לדבריה, במהלך השנה ייצגו פעילי הסניף את העיר בית שאן באירועים שונים של התנועה, השתתפו בכל אירוע עירוני שהתקיים בעיר ויצרו יחד מקום ומשמעות לכל אדם.
במהלך מסיבת הסיום שנערכה בסיום השנה התקיים המופע "מהי היא כנפיים של קרמבו בשבילי?" ובו כל פעיל בחר מילה המבטאת עבורו תנועת הנוער הזו כמו: יחד, יופי, הנאה, אושר, חברים, אהבה, בית, משפחה ועוד הרבה.
כל באי המסיבה חוו שעה וחצי של התגשמות חזון התנועה "יוצרים יחד מקום ומשמעות לכל אדם": החניך אור בזק שאינו מדבר נאם את דבר החניכים כי כולנו מבינים אותו, החונכת מאיה מדמוני ייצגה את חונכי הסניף וסיפרה כיצד למדה להכיר ולהבין את אחיה החניך טוב יותר השנה, אורית ישראלי ייצגה את ההורים וריגשה בדבריה עד דמעות את כולם ומלאכי ישראלי ייצג את החונכים הצעירים.
חן מלקא, רכזת בוגרות בסניף אמרה כי סניף כנפיים של קרמבו בית שאן הפך להיות חלק בלתי נפרד מהעיר, המציג וחי את שאיפת כולנו – חברה טובה יותר המכילה כל אדם בה ויוצרת עבורו מקום ומשמעות. מלקא הודתה בשמה של תנועת כנפיים של קרמבו בסיומה של שנת הפעילות לראש העיר רפאל בן שטרית על החיזוק, הפרגון והתמיכה התמידית ועל "האמונה בנו, על אמירת ה-כן לכל דבר ועל כך שתמיד היית שם", ציינה.
בסיום שנת הפעילות אמר אחד הפעילים : "הסניף אינו סניף 'רגיל', אין כמוהו באף מקום. הוא מורכב מהפעילים האיכותיים ביותר, שיוצרים חברה טובה יותר, חברה בה אין 'רגיל' ו'שונה', חברה בה כל אדם הוא אדם שאוהב, חבר, יכול, מוביל, שייך וישראלי הפועל לפי ששת ערכי התנועה האלו. המאפיינים הבולטים ביותר בסניף הם החום, השמחה והחיבוק הבית שאני שכמוהם אין בשום מקום אחר. שנה זו הייתה מדהימה מאין כמוה: גדלנו, התפתחנו, התעצמנו והתחזקנו".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

דילוג לתוכן