בית שאן: עונת הרחצה יוצאת לדרך

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

בריכת השחייה העירונית בבית שאן, אחד ממתקני הנופש והבילוי בעיר בימי הקיץ החמים נפתחת ערב חג השבועות לרווחת תושבי העיר.

הקיץ הגיע, עבודות ההכנה של הבריכה העירונית הושלמו וכעת, כל שנותר הוא לקפוץ ביום שלישי הקרוב, 30.5.17 לבריכה ולהתחיל ליהנות מקיץ צונן ומרענן. במתחם בריכת השחייה העירונית שבבית שאן יש מדשאות, בריכה גדולה, בריכת פעוטות ושטחי הצללה.

כזכור, לפני מספר חודשים החליט ראש העיר, רפאל בן שטרית, להפעיל את הבריכה העירונית בקיץ הקרוב תוך התייעלות ניהולית וכלכלית.  העירייה השקיעה משאבים ותקציבים רבים בשיקום ושיפוץ הבריכה כדי להכשיר את הבריכה לפתיחה. צוות גדול של עובדי עירייה בראשותם של מנהל מחלקת רישוי עסקים רפי חמו ומנהל היחידה לאיכות הסביבה אשר אברהם התגייס לטובת ביצוע עבודות טיפוח הבריכה וסביבתה, שיקום מדשאות, מלתחות מחודשות, תוך שימת דגש מיוחד על ניקיון ברמה גבוהה.

הבריכה תהיה פתוחה למבקרים 7 ימים בשבוע, שעות פתיחת הבריכה עודכנו והבריכה תפעל כל יום החל מהשעה 09.00 בבוקר עד השעה 17.00. כן נקבע גובה דמי כניסה מקסימליים שלא יעלו על 20 ₪.

ראש העיר רפאל בן שטרית שביקר השבוע במתחם הבריכה אמר שעם פתיחת עונת הקיץ תהפוך בריכת השחייה לאחד מאתרי הבילוי בבית שאן בימי הקיץ החמים, "מחירי הכניסה שנקבעו הם מחירים זולים ועממיים ביחס לבריכות האחרות וזאת על מנת שכל ציבור התושבים יוכל ליהנות ממנה. אני שמח להזמין את כל תושבי העיר לבקר ולתפוס שלווה קרירה במימי הבריכה או באחת הפינות המוצלות שבשטחה".

ראש העיר ציין כי מיד בתום העונה הקרובה יוקצה תקציב הנאמד בכ-4.5 מיליון שקלים שגויסו ממפעל הפיס לצורך הקמת בריכה מחודשת עם קירוי מלא שתפעל, לרווחת התושבים ולהנאתם, במשך כל השנה ולא רק בקיץ. בסיומה של עונת הרחצה יחלו עבודות השדרוג במרץ רב.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image="8065" img_size="full" alignment="center" onclick="img_link_large"][/vc_column][/vc_row]

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

החל הרישום לקייטנות קיץ!

מועד אחרון לרישום: 26.6.2023

דילוג לתוכן