בית שאן חוגגת עצמאות 74 למדינת ישראל

24 שעות של חגיגת עצמאות בבית שאן:

ליאור נרקיס, רביד פלוטניק, אודיה, אושר ביטון, רועי סנדלר ודור שמעון לצד תערוכת צה"ל ופעילות כל המשפחה

אחרי שנתיים של חגיגות צנועות בצל הקורונה בעיריית בית שאן מתכננים חגיגת עצמאות שתתפרס על יומיים בשני מוקדים עם זמרים מובילים וכוכבים מקומיים לצד תערוכת צה"ל.

ויש אפילו בשורה להורים בערב העצמאות

 

שני ימי העצמאות האחרונים עמדו בצל הגבלות המאבק בנגיף הקורונה. השנה המגבלות הוסרו לחלוטין ובעיריית בית שאן החליטו להפיק חגיגת עצמאות מושקעת שתימשך יותר מ-24 שעות:

בערב העצמאות יארח פארק הבנים חגיגות עם אומנים מקומיים מצליחים אותם יובילו אושר ביטון ודור שמעון שהפכו בשנים האחרונות לאומנים מוכרים במוסיקה הים תיכונית.

אושר ביטון. צילום: יח"צ  דור שמעון. צילום: יח"צ

לילדים תחכה אטרקציה מיוחדת: מתקן נינג'ה ישראל מתנפח באורך של כ-40 מטרים. את שני ערבי מופעי העצמאות ינחה המוסיקאי תושב העיר, מאור אמסלם.

לצד מופע הזיקוקים הססגוני מציגה עיריית בית שאן בערב העצמאות בשורה לכיס של ההורים, אחרי ההוצאות הגדולות בחג הפסח – קישוטים זוהרים לילדים יחולקו באופן חינמי ובדוכנים בפארק ימכרו במחיר סמלי:

שתיה קרה, ברד, גלידה, תירס חם, נקניקיה בלחמניה ופופקורן.

אטרקציה לילדים: מתקן נינג'ה ישראל מתנפח באורך של קרוב ל-40 מטרים.

 

למחרת, יום העצמאות יום חמישי 5/5, החל מ-10:00, יוכלו המבקרים ליהנות מחניון ותערוכת צה"ל בפארק האקליפטוס שיכללו תצוגה של אמצעי לחימה וכלי רכב שונים, הדרכות קרב מגע ואמצעים של יחידות צה"ל השונות.  המשפחות שיגיעו לפארק ייהנו מלבד התצוגה ממתקן נינג'ה ישראל מתנפח, מוסיקה וכן קרטיבים שיחולקו ללא תשלום.

חניון ותערוכת צה"ל ביום העצמאות בפארק האקליפטוס בית שאן

רוצים עוד פעילות עם הילדים? מוזיאון בית שאן יפתח את שעריו למבקרים (ללא תשלום) להפנינג לכל המשפחה להפעלות, סיורים ומשחקים בין השעות 10:00-13:00.

ביום חמישי, מוצאי יום העצמאות, חגיגה של ממש בגן הבנים החל מ-19:30:  ליאור נרקיס, רביד פלוטניק (נצ'י נצ'), אודיה ורועי סנדלר.

יפתח את הערב הזמר רועי סנדלר ומייד אחריו תעלה על במת העצמאות הזמרת והיוצרת אודיה, מהזמרות הצעירות והמצליחות של השנה. אודיה שיחררה בשבועות האחרונים את אלבום הבכורה שלה וכבר כעת היא מועמדת לפריצת השנה ותגלית השנה עם להיטים כמו "אם הייתי צריכה", "אור", "כפיים", "הביתה לחזור", "מה אשיב לך" ואחרים.

אודיה. צילום: ערן לוי

למופע המרכזי של הערב ב-21:00 יעלה ליאור נרקיס, אחד הזמרים המצליחים והמוערכים בישראל. נרקיס ילהיב וירגש את הקהל עם מיטב הלהיטים: מהפיכה של שמחה, המלכה שלי, שגעת טרפת, תגידי, כוסות ריקות ועוד רבים טובים.

ליאור נרקיס. צילום: רויטל עייני.

יחתום את אירועי העצמאות רביד פלוטניק, אחד הראפרים והיוצרים המוערכים והאהובים בישראל. אלבומו החדש והשישי במספר "תוך כדי תנועה" זכה לביקורת מהללות מהתקשורת ולחיבוק חם ואוהב מהקהל הישראלי.

רביד פלוטניק. צילום: מרווה שרון.

ראש העיר ז'קי לוי אמר השבוע: "אחרי שנתיים שחגגנו בצנעה בגלל הקורונה אני שמח שיש לנו אפשרות לחגוג את יום העצמאות עם אלפים מתושבי העיר. באירועים בחול המועד פסח ראיתי אלפי אנשים מחייכים ומבלים ואני בטוח שביום העצמאות הקרוב יגיעו רבים למגוון האירועים בעיר עם אומנים מובילים, תערוכת צה"ל ופעילות לכל המשפחה".

רועי סנדלר. צילום: שי פרנקו

ואי אפשר בלי ריקודי עם ביום העצמאות!  החל מ-20:00 מרתון ריקודי עם באולם הספורט של בי"ס קשת יונתן עם המרקיד ישראל שבתאי. הכניסה חופשית!

דילוג לתוכן