בית שאן: השקעה של 7.5 מיליון ₪ בהכנות לפתיחת שנת הלימודים תשפ"א

בית שאן: השקעה של 7.5 מיליון ₪ בהכנות לפתיחת שנת הלימודים תשפ"א

בניית כיתות חדשות בבי"ס מאיר ואדיר, פיתוח חצרות ושיפוץ גני ילדים, מכרז למיזוג אולם ספורט בי"ס רמב"ם, חדרי הכלה וחדרי מורים ובניית מעון יום חדש. ראש העיר ז'קי לוי: "ההשקעה בחינוך היא חסרת תקדים. הילדים שלנו בראש סדר העדיפויות, במעשים, ולא רק במילים"

ההכנות לפתיחת שנת הלימודים תשפ"א בבית שאן בעיצומן.  יותר מ-7 מיליון ₪ הושקעו בתקופה האחרונה ע"י עיריית בית שאן בשדרוג פיזי של מוסדות החינוך בעיר. ראש עיריית בית שאן ז'קי לוי סייר השבוע בבית הספר מאיר שם נבנו 4 כיתות חדשות. שתיים מתוך 4 הכיתות ישמשו בשלב זה את תלמידות האולפנה הנמצאת במתחם סמוך עד להשלמת המבנה החדש של האולפנה ההולך ונבנה בשכונת קרית רבין. כיתה נוספת, חמישית במספר בקיץ זה, נבנית במתחם ביה"ס אדיר.

באגף החינוך בעירייה מציינים כי סכום של 1.4 מיליון ₪ מושקע בפיתוח חצרות, מיזוג, ריהוט ושיפוץ גני ילדים.  סכום של 400 אלף ₪ הושקע בהקמת חדרי הכלה לתלמידים בבתי הספר אורט אמירים ורמב"ם ושדרוג חדרי המורים בבתה"ס מאיר ונועם.  עוד ציינו באגף החינוך כי פורסם מכרז להתקנת מערכת מיזוג חדשה באולם הספורט של ביה"ס רמב"ם בהיקף של כ-500 אלף ₪ אשר תבוצע בעוד מספר שבועות. בשני בתי ספר יסודיים הוקמו מתחמי למידה ע"פ מודל ה- STEM ללימודי טכנולוגיה. ארבעה מתחמים דומים יוקמו במהלך שנת הלימודים הקרובה.

בנייתו של מעון יום חדש בשכונת קרית רבין הושלמה ובימים אלה נשלמות ההכנות לקראת פתיחתו בכל הנוגע לפיתוח החצרות, ריהוט והצטיידות וכמובן קליטת כח אדם – מנהלת ומטפלות.  הסכום הכולל של ההשקעה הוא למעלה מ-4 מיליון ₪.

ראש העיר ז'קי לוי מפקח מקרוב על ההכנות לפתיחת שנת הלימודים. לוי נפגש לאחרונה עם מנהלת מחוז צפון במשרד החינוך, ד"ר אורנה שמחון, בה אושר מינויה של מרב לוי-אבורמד למנהלת ביה"ס תחכמוני ולאחר מכן השתתף ביום הכנה והיערכות מיוחד לפתיחת שנת הלימודים יחד עם מנהלי בתי הספר.

"לצד העשרת התחום הפדגוגי, טיפוח השדרה הניהולית והצוותים החינוכיים ומינוי מנהלים חדשים אנו יודעים שתנאי הכרחי הוא טיפוח סביבת לימודים הולמת", אמר השבוע ראש העיר ז'קי לוי, "אנו משקיעים סכומים חסרי תקדים בבניית בתי ספר, אולמות ספורט, גני ילדים חדשים, שדרוג מוסדות החינוך הקיימים ומרחבי למידה הולמים עבור המורים והתלמידים. הילדים שלנו בראש סדר העדיפויות, במעשים, ולא רק במילים".

Related posts


דילוג לתוכן