בבית שאן מצדיעים למערכת החינוך על שנה של הצלחות והישגים מרשימים

בערב הצדעה מרגש שהתקיים השבוע בבית שאן הביעה עיר שלמה את תודתה העמוקה על העשייה החינוכית והוקרתה את העושים במלאכה. ראש העיר רפאל בן שטרית: "עיר שלמה עומדת כאן הערב ומצדיעה לכם בהערכה עמוקה, בתודה גדולה ובעיקר באהבה".

ביום ראשון השבוע התכנסו באולם הקימרון 1000 איש ובהם בכירים ממשרד החינוך, מרשת אורט ומהסתדרות המורים כדי להצדיע למערכת החינוך של העיר ולהוקיר את העשייה החינוכית הענפה שמתרחשת בה במהלך כל השנה.

מנחת האירוע, לימור לוי, ציינה כי השנה התברכה העיר במספר הישגים מרשימים במערכת החינוך ובהם: זינוק דרמטי ומשמעותי בהישגי התלמידים בבית שאן בשנת הלימודים תשע"ז, פרס חינוך ארצי לאורט פסגות, פרסי הצטיינות ארציים לשני בתי ספר מבית שאן, הזינוק הגדול ביותר מבין כל הערים בשיעור הגיוס של בוגרי מערכת החינוך לצה"ל, עלייה חדה במספר המתגייסים ליחידות קרביות, עלייה בדירוג הארצי במבחני המיצ"ב, תלמידים מבית-שאן זכו במקום השלישי בגמר פרוייקט 'קדם עתידים', גידול משמעותי במספר התלמידות באולפנא שהוקמה רק לפני שלוש שנים, שיפור משמעותי בהישגים הלימודים לבגרות איכותית ועלייה במספרי התלמידים הניגשים לבגרות 4-5 במתמטיקה ובאנגלית.

את האולם גדשו צוותים חינוכיים מכל מוסדות החינוך בעיר; מנהלות גן וסייעות, מנהלות ומנהלים, מורים, מורות, סייעות פדגוגיות, מלוות בהסעה, יועצות ותרפיסטיות וכן עובדי המינהלה – מזכירות ואבות בית.

ראש העיר, רפאל בן שטרית, בירך את באי הכנס ואמר: "ערב הצדעה למערכת החינוך הוא עונג צרוף. עיר שלמה עומדת כאן הערב ומצדיעה לכם בהערכה עמוקה, בתודה גדולה ובעיקר באהבה. עבודתכם היום-יומית והבלתי מתפשרת משפיעה על כל בית ועל כל תושב בעיר בית שאן. בעבודתכם אתם נוגעים ומשפיעים על אלפי ילדים ובני נוער, הן על חייהם בהווה והן על עתידם. נמשיך להצעיד את ילדי בית שאן אל עולם המחר לצד חיזוק החינוך הערכי ואני מבטיח שגם בעתיד נמשיך לראות בחינוך את חזות הכל. נעודד הגירה חיובית ונעשה הכל כדי להחזיר את הצעירים המשכילים הביתה".

מפיק הערב המושקע והמוצלח והאיש שמוביל את מערכת החינוך בגאווה גדולה כבר שנה שלישית, מנהל מחלקת החינוך מנשה מוסאי ,אמר לנוכחים באולם: "הערב הזה הוא עבורכם ובשבילכם. זו השנה הרביעית שיוזמת ראש העיר, בהערכת צוותי ההוראה בעיר, יוצאת לדרך. זה ערב מיוחד לאנשים מיוחדים שעובדים מכל הלב והנשמה למען ילדינו ותלמידינו והשנה יותר מתמיד, כאשר אנו זוכים להישגים מרשימים ברמה המחוזית והארצית, אתם ראויים להערכה גדולה".

במהלך הערב נפרדה מערכת החינוך ממנהל מחלקת החינוך לשעבר עמי שמואל, שפרש לאחרונה לגמלאות לאחר 39 שנים בשירות הציבורי. ראש העיר רפאל בן שטרית הודה מעל הבמה לשמואל שנכח באולם עם כל בני משפחתו. לדבריו של בן שטרית, עמי הוא בעל זכויות רבות מאוד בתחומים שונים בעיר ובפרט במערכת החינוך. "עמי בנה את התשתית והניח את היסודות למערכת החינוך המפוארת של העיר ועמד בראשה שנים רבות תחת חמישה ראשי עיר בנאמנות, מסירות ועם הרבה יכולת וכישרון".

שמואל, שהיה נרגש מאוד, סיכם ואמר "אני פורש בסיפוק גדול ומודה על שנים נפלאות ואומר לכם כי המאמץ היה כדאי. ידעתי רגעים שמחים ולא אחת גם דאגה וחרדה מכובד האחריות. היה מרתק ומאתגר ולא היה רגע דל. אין סיפוק עמוק וגדול יותר מאשר עצם הידיעה שהיה לי חלק בהתפתחותה וקידומה של בית שאן ובהצלחתה של מערכת החינוך שלנו ובהישגיהם של בוגרי מערכת החינוך".

בתוכנית האומנותית הופיע חתן פרס ישראל יהורם גאון במופע מלא שסחף את הקימרון. אחד הנוכחים בערב החינוכי, רפי טפיארו, סיכם את הערב "מזמן לא חוויתי התרגשות עצומה מכל דבר קטן שהצגתם בסרטונים, הקליפ המדהים ולסיום הערב, התרגשות אדירה עם יהורם גאון הענק שנעזר במקהלה המדהימה שליוותה אותו כל הערב. יישר כוח גדול לכם על טקס הפרידה המכובדת והמרגש מעמי שמואל המקסים. גאווה גדולה להיות שייך לעשייה בחינוך בבית שאן".

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

הבריכה העירונית החדשה נפתחה!

תושבים יקרים, הבריכה העירונית החדשה פתוחה. להלן שעות וימי הפעילות החל ממחר ובמהלך חודש ספטמבר: • יום ראשון 10:00-18:00 – נשים • ימים ב', ג',

יולי נשי 2023

מנהיגות נשים וקידום מעמד האישה מזמינות אתכן לפסטיבל קיץ נשי 26.6 |  יום שני | ז' בתמוז "הולכות רחוק"- צעדת בוקר עירונית לנשות העיר לחיזוק

  להרשמה באתר המרכזים הקהילתיים-  לחצו כאן  

החל הרישום לקייטנות קיץ!

מועד אחרון לרישום: 26.6.2023

דילוג לתוכן