אושרה הנחה בארנונה למשרתי מילואים

בשורה חדשה למילואימניקים מבית שאן:
אושרה הנחה בארנונה למשרתי מילואים

 

מועצת  העיר בית שאן אישרה בישיבתה האחרונה מיום 2.5.18 הנחה של 5% בתשלום ארנונה לחיילים המשרתים במילואים. החלטת המליאה שאושרה ברוב קולות, ניתנה בעקבות החלטתה של הנהגת העיר לאמץ תיקון לתקנות ההסדרים במשק המדינה (הנחה מארנונה), לפיו רשאית מועצת העיר להעניק הנחה בשיעור של עד חמישה אחוזים מסכום הארנונה הכללית, לחיילי מילואים פעילים.
על התקנות החדשות חתם לפני חודשים אחדים שר הפנים המאפשרות לרשויות המקומיות לקבוע את ההנחה  המיוחדת בארנונה הכללית שהוטלה על מחזיק בנכס, בתנאי שהוא חייל מילואים פעיל, המחזיק בתעודה תקפה של משרת מילואים פעיל שנתן לו צבא הגנה לישראל.
ראש העיר הנחה את הצוות המקצועי לתקן את צו הארנונה העירוני, כדי שההנחה תיכנס לתוקף בחודש הקרוב. מעיריית בית שאן נמסר כי ההחלטה שהתקבלה מלמדת על החשיבות הרבה שמייחסים ברשות לשירות מילואים פעיל ולהוקרת החיילים שעוזבים את המשפחות לימים ולילות רבים, בתנאים לא פשוטים, כדי להגן עלינו.
סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן שמע על החלטת עיריית בית שאן ומסר כי הוא שמח על הבשורה בה תמך מתחילת הדרך לאשר את ההנחה המקסימלית בארנונה למשרתי המילואים.
מבקש ההנחה צריך למלא את טפסי ההנחה לארנונה בשל שירות מילואים פעיל. כמו כן לצרף צילום ת.ז + ספח, יש להמציא אישור על משרת מילואים פעיל ובו מצוין תאריך התוקף להיותו משרת מילואים פעיל. תושב/ת אשר מקבל/ת הנחה בארנונה בגין סעיפים אחרים לא יוכלו להגיש בקשה להנחה בארנונה על פי קריטריון זה.

שתפו:

Facebook
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

עדכונים נוספים

בוקר תרבות חודש נובמבר

22.11 מטיילים: תל אביב  בעקבות מנהיגים- בנווה צדק, שוק הכרמל ומוזיאון הפלמ"ח בליווי מדריך ושחקני רחוב יום שלישי 22.11  כ"ח חשוון | 07:00 עלות: 100

חודש המאבק באלימות כלפי נשים

20.11.2022 יום ראשון בשעה 19:00 מרכז הנוער בית שאן התכנסות וכיבוד קל תערוכה – אלימות כלפי נשים בראי האומנות מה קרה לתאיר ראדה? הרצאה של

פסטיבל האסיף בית שאן 2022

פסטיבל האסיף בית שאן 2022 • הופעות ענק בתיאטרון הרומי : * זמרת העשור Eden Ben Zaken – עדן בן זקן מארחת את קובי ממן

פסטיבל קיץ 2022 בבית שאן

קיץ של אירועים בבית שאן: הופעות ענק בתיאטרון הרומי ופעילות לכל המשפחה עדן חסון, עדן בן זקן ו"הפרויקט של רביבו" יחזירו את התיאטרון הרומי לימים

דילוג לתוכן