בית המוסיקה (הקונסרבטוריון העירוני)

מטרת בית המוסיקה היא לתרום להרחבת האופקים המוזיקליים של הדור הצעיר והואכלוסיה בכלל בבית שאן. בשנים האחרונות, בית המוסיקה הוסיף תכנים, הגדיל את מספר התלמידים ואת שיתופי הפעולה עם גופים אחרים ועם בתי הספר בעיר, כל זאת במטרה לחשוף בפני כמה שיותר צעירים, תלמידי בבתי הספר בבית שאן, ואת תושבי העיר, לפלא המוסיקה

photo 2

הפעילות

בשנת הפעילות  2011-2012 כמות התלמידים ביחס לשנה קודמת הוכפלה ואף מעבר לכך. מתוך הרצון לחשוף ולמשוך כמה שיותר תושבים ותלמידים למפגש עם מוסיקה, נוספה בבית המוסיקה מגמת חליל צד ומגמת דרבוקות. נוסף על כך הוקמה תזמורת צעידה, שבהדרכתו של אבנר מלול, והוקם הרכב של להקת רוק ישראלי בהדרכתו של עידן אמסלם.

 

photo 3

הטבות לתושבים

כחלק מדאגת הרשות המקומית לתושבים, בעזרת זרוע המתנ"ס, כיום התלמידים זכאים לשיעורי תיאוריית המוסיקה בנפרד וללא תשלום נוסף. כמו כן כחלק מהפעילות לשיפור ולקידום בית המוסיקה והתכניות שמוצעות בו, יצאו לדרך שתי יוזמות חדשות של בניית שני בתי ספר בעיר שיהיו מבחינת "בית ספר מנגן", עם כלי נגינה, שנרכשו על ידי העירייה. נכון לשנת 2011-2012, השתתפו בתוכנית כ-80 תלמידים

כל המצוין לעיל מתקיים בנוסף לשיעורי המוסיקה שמתקיימים בבית המוסיקה על כלי הנגינה הבאים: כלי הנשיפה, על כל סוגיהם, גיטרה, כינור, אורגן, פסנתר, תופים ועוד הרבה מעבר. התושבים מוזמנים לפנות לבית המוסיקה ולקבל את מלוא המידע על השיעורים המתקיימים בתחומיו.

עיריית בית שאן, צוות ניהול המתנ"ס וצוות משרד בית המוסיקה מבקש להפציר ולראות בבית המוסיקה בית עבור כל מי שעוסק במוסיקה לחזרות, לייעוץ, להכוונה ולהדרכה .

photo 1

אולם בית המוסיקה לרשות התושבים

את אולם בית המוסיקה היפה שלנו אנו מעמידים לרשות התושבים, עבור הפעילויות השונות. בין שלל הפעילויות האולם גם מעניק חסות לחוגי הפילטיס לנשים, לתיאטרון "השרפרף", אשר העלה את ההצגה "אגוז" ועוד. כמו כן האולם בבית המוסיקה משמש את חוגי התזונה הנכונה של מחלקת רובעים, וכן לפעולות ולכנסים של מחלקת הנוער ובנות השירות הלאומי.

גאווה מקומית 

ובמיוחד אנו רוצים לציין בגאווה רבה את תזמורת כלי הנשיפה של בית המוסיקה, בניצוחו של אנטולי יודולבסקי, המייצגת את הרשות המקומית של בית שאן, ומהווה תכנית הדגל של בית המוסיקה.

אנו מפצירים בתושבי העיר, צעירים ומבוגרים כאחד, לראות בבית המוסיקה ביתם של כל העוסקים במוסיקה בעיר, והוא עומד לרשות כל החפץ בכך במסגרת שעות הפעילות.

 

 

 

 

שעות הפעילות  19:00 – 9:00    ||        טלפון 04-6588892

photo 5