העמותה למען הקשיש

מנהל העמותה: דדה חדד

מייל: hdad127@walla.com

פרטי קשר
כתובת שרות: רח' ירושלים הבירה 2
ת.ד 643
ישוב: בית-שאן
מיקוד: 11710
טלפון: 04-6581738, 04-6581266, 04-6480865
פקס: 04-6585899

עיריית בית שאן רואה בתושבי הגיל שלישי בעיר נכס שלא יסולא בפז ומתחייבת לעמול על שיפור איכות חיי התושבים בני הגיל השלישי ולדאוג לרווחתם בכל פן שבו יש באפשרותה לעשות כן. ותיקי העיר בני הגיל השלישי הם ההורים של כולנו, ועיריית בית שאן דואגת להם לתעסוקה דרך פעילויות ותכניות רבות המיועדות להם ומותאמות להם במיוחד על מנת לספק להם תעסוקה לשעות הפנאי ולהנעים את זמנם בתוכן איכותי.

מנהל העמותה – דדה חדד

דדה חדד מרכז לקשישבראש העמותה למען הקשיש עומד דדה חדד גמלאי ואב לארבעה, שעלה ארצה בשנת 1956 ומאותה שנה הוא מתגורר בעיר בית שאן. בצעירותו למד בבית ספר 'מאיר' ואת לימודי התיכון עשה בישיבת 'פורת יוסף' ברחובות.

בצבא שירת בחיל השריון, ואף לחם בתעלת סואץ במלחמת ההתשה בין ישראל לבין מצרים. במהלך השנים עסק במקצוע הספרות גם בהוראת המקצוע. הוא הגיש את תלמידי המגמה לבגרות ובמקביל הפעיל מספרה כעסק עצמאי.

חדד עבד, בין השאר, בשירות בתי הסוהר, התנדב במתנ"ס לאחר שלמד תיאטרון ובימוי, פעל והפיק פסטיבלים בבית שאן בתקופת כהונתו של ראש העיר לשעבר שלמה בן לולו. בשנים האחרונות עבד דדה בבית חולים הסיעודי 'הדסים' כמנהל הבית.

לדבריו של יו"ר העמותה, ציון עמר, הנהלת העמותה התרשמה עמוקות מהחיבור של דדה חדד לגמלאים ובעצם להורים של כולנו והן מהתוכניות הרבות שהעלה דדה שתכליתן לשפר את התנאים של הקשישים.

ראש העיר, רפאל בן שטרית, בירך על המינוי של דדה ואיחל לו הצלחה "אני מברך את הנהלת העמותה ואת דדה כהן על בחירה ראויה. דדה, איש עם שורשים ביישוב שלנו, הוכיח כי הוא קשוב ורגיש לבני אדם בכלל ולבני הגיל השלישי בפרט. הנושא קרוב ויקר ללבו ולכן אין לי ספק כי העמותה בראשותו תמשיך להוות גוף מרכזי חשוב בעיר, אשר יכולה להתברך ולהתגאות ביחס שלה אל ותיקי העיר".

יחד אנו מוציאים לפועל את הכוונה לשיפור איכות חיי התושבים בני הגיל השלישי וההתחייבות לרווחתם ב-5 מרכזי יום.

לצפייה בפעילויות מרכזי יום לקשיש

מה קורה בעמותה למען הקשיש בבית שאן?