אלפים הצדיעו לזמרת האגדית ריימנוד אבקסיס בפסטיבל הסקיתומרקט

אלפים הצדיעו לזמרת האגדית ריימנוד אבקסיס בפסטיבל הסקיתומרקט

אירועי הקיץ בבית שאן יחתמו בפסטיבל סקיתומרקט על טהרת אמנים מקומיים והופעה של אליעד נחום

היסטוריה בבית שאן: ביום חמישי האחרון, רגע לפני נעילת אירועי הקיץ ופתיחת אירועי עונת התרבות ופסטיבל האסיף, אירח פסטיבל הסקיתומרקט את גדולת הזמר המרוקאי ריימונד אבקסיס. הקהל הרחב לא נשאר אדיש והריע לה באהבה גדולה, תוך שהיא מברכת את העיר על הבמה שניתנה לה והחום שהורעף עליה.

האלפים שגדשו את הפסטיבל נהנו גם מדוכני מזון, אטרקציות לילדים ואווירה שמחה במיוחד, כאשר שולחנות הוצבו לאורך שדרת מתחם הסראיה, שהפכה לחגיגה ענקית. "היה מרגש לראות את החיבור של התושבים עם המוסיקה האהובה והמוכרת, זה היה שיא של חגיגה שנמשכה מידי יום חמישי במשך חודשיים", אמרו בעירייה, "וזו גם ההזדמנות להודות לכל השותפים להצלחה, לתושבים ולאורחים שהגיעו בהמוניהם". אירוע נעילת הפסטיבל יתקיים ביום חמישי, 30.8, בהשתתפות אמנים וכישרונות מקומיים, ביניהם חיימקיס, אור כהן, דיויד עזרן, לי סבח, אושר ביטון, אור אבקסיס ודור שמעון.

במקביל ליריד התקיימו בחודשי הקיץ פסטיבל "לילות לבנים" ואירועי שיא לנוער, חגיגת 70 שנה למדינה ולעיר, אירועי חודש הנשים ואירועים והופעות לכל המשפחה מידי שבוע בפארק האקליפטוס.

בימים אלו נערכים בעיריה לפתיחת שנת הפעילויות במוסדות התרבות והפנאי, אשר מציעים שפע של הצגות, הרצאות, אירועים ופעילויות לתושבים בכל ימות השנה. כמו כן, לאחרונה פורסמה תוכנית פסטיבל האסיף, שבמסגרתו יתארחו במספר מוקדים בעיר בו זמנית, אמנים אורחים, לצד קיום פעילויות לילדים ולכל המשפחה. בין היתר יגעו לבית שאן קובי פרץ, סטפאן, עינת שרוף ועוד.

צילום: יונתן שדה ואסי דהן, באדיבות דוברות עיריית בית שאן

Related posts